Ontmoet onze specialisten en maak een afspraak

Het KPNI huis wordt geleid door Thomas D’Have en Wouter Vanhuysse. Deze twee pioniers van de KPNI in België hebben in 2016 besloten om hun kennis en ervaring te bundelen en samen met hun ervaren team het eerste unieke kPNI Huis in Vlaanderen te starten.

Onze missie is om samen met ons team elke ziekte, pijn of aandoening bij de oorzaak aan te pakken en jou terug controle te geven over jouw gezondheid. Elke klacht wordt persoonlijk benaderd en in onze tweewekelijkse team meeting worden complexere gevallen in de diepte bekeken om met onze gemeenschappelijke ervaring en skills tot de oplossing te komen van jouw probleem.


 

 

Leo Pruimboom

Fysiotherapeut, biochemicus, antropoloog Grondlegger van de klinische psycho-neuro-immunologie


Scientific Advisor

Alles over Leo Pruimboom

 

Wouter Vanhuysse

Mede-oprichter kPNI Belgium & kPNI Huis. kPNI / Orthomoleculaire therapie / Manuele neurotherapie / Applied kinesiology


✆ kPNI Huis Melle: +(32) 0 9 225 50 22
wouter@kpnibelgium.com

Ontmoet Wouter en maak een afspraak

 

Thomas D’havé

Mede oprichter kPNI Belgium & kPNI Huis. kPNI / Orthomoleculaire therapie / Osteopathie / Applied kinesiology


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
thomas@kpnibelgium.com

Ontmoet Thomas en maak een afspraak

 

Nienke Harmelink

Osteopathie / Osteopathie bij vrouwen, baby’s en kinderen / Orthomoleculaire therapie


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
nienke@kpnibelgium.com

Ontmoet Nienke en maak een afspraak

 

Vincent Oplinus

kPNI / Orthomoleculaire therapie / Kinesitherapie


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
vincent@kpnibelgium.com

Ontmoet Vincent en maak een afspraak

 

Siebe Hannosset

Intermittent Living Coach / Bioritme expert / High Performance Coach


begeleidt de KPNI Belgium Intermittent Living Business weken
✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22 siebe@kpnibelgium.com

Ontmoet Siebe en maak een afspraak

 

Benjamin Vandamme

Quality & Office Manager


benjamin@kpnibelgium.com



Maak een afspraak