Ontmoet onze specialisten en maak een afspraak

Het KPNI huis wordt geleid door Thomas D’Have en Wouter Vanhuysse. Deze twee pioniers van de KPNI in België hebben in 2016 besloten om hun kennis en ervaring te bundelen en samen met hun ervaren team het eerste unieke kPNI Huis in Vlaanderen te starten.

Onze missie is om samen met ons team elke ziekte, pijn of aandoening bij de oorzaak aan te pakken en jou terug controle te geven over jouw gezondheid. Elke klacht wordt persoonlijk benaderd en in onze tweewekelijkse team meeting worden complexere gevallen in de diepte bekeken om met onze gemeenschappelijke ervaring en skills tot de oplossing te komen van jouw probleem.


 
 

Wouter Vanhuysse

Mede-oprichter kPNI Belgium & kPNI Huis. kPNI / Orthomoleculaire therapie / Manuele neurotherapie / Applied kinesiology


✆ kPNI Huis Melle: +(32) 0 9 225 50 22
wouter@kpnibelgium.com

Ontmoet Wouter en maak een afspraak

Thomas D’havé

Mede oprichter kPNI Belgium & kPNI Huis. kPNI / Orthomoleculaire therapie / Osteopathie / Applied kinesiology


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
thomas@kpnibelgium.com

Ontmoet Thomas en maak een afspraak


Laura Bekaert

kPNI / Orthomoleculaire therapie / Manuele neurotherapie / Kinesitherapie


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
laura@kpnibelgium.com

Ontmoet Laura en maak een afspraak


Nienke Harmelink

Osteopathie / Osteopathie bij zwangere vrouwen, baby’s en kinderen / Orthomoleculaire therapie


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
nienke@kpnibelgium.com

Ontmoet Nienke en maak een afspraak

Karen Liekens

kPNI therapeute / Orthomoleculair Voedingsadvies / Manuele Neurotherapie / IEMT / Familieopstellingen


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
karen@kpnibelgium.com

Ontmoet Karen en maak een afspraak

Vincent Oplinus

kPNI / Orthomoleculaire therapie / Kinesitherapie


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
vincent@kpnibelgium.com

Ontmoet Vincent en maak een afspraak

Florence Vanneste

kPNI Voeding, Diëtetiek & Lifestyle Expert, Orthomoleculaire voeding & therapie / kPNI therapeute (i.o)


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
florence@kpnibelgium.com

Ontmoet Florence en maak een afspraak

Siebe Hannosset

Intermittent Living Coach / Bioritme expert / High Performance Coach


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22 siebe@kpnibelgium.com

Ontmoet Siebe en maak een afspraak

Eva Fierens

Neuro-spiereducatie trainer


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22 eva@kpnibelgium.com

Ontmoet Eva en maak een afspraak


Maak een afspraak