Ontmoet onze specialisten en maak een afspraak

Het KPNI huis wordt geleid door Thomas D’Have, Wouter Vanhuysse en Koen De Witte. Deze drie pioniers van de KPNI in België hebben in 2016 besloten om hun kennis en ervaring te bundelen en samen met hun ervaren team het eerste unieke kPNI Huis in Vlaanderen te starten.

Onze missie is om samen met ons team elke ziekte, pijn of aandoening bij de oorzaak aan te pakken en jou terug controle te geven over jouw gezondheid. Elke klacht wordt persoonlijk benaderd en in onze tweewekelijkse team meeting worden complexere gevallen in de diepte bekeken om met onze gemeenschappelijke ervaring en skills tot de oplossing te komen van jouw probleem.


 
 

Wouter Vanhuysse

Mede-oprichter kPNI Belgium & kPNI Huis. kPNI / Orthomoleculaire therapie / Manuele neurotherapie / Applied kinesiology


✆ kPNI Huis Melle: +(32) 0 9 225 50 22
wouter@kpnibelgium.com

Ontmoet Wouter en maak een afspraak

Thomas D’havé

Mede oprichter kPNI Belgium & kPNI Huis. kPNI / Orthomoleculaire therapie / Osteopathie / Applied kinesiology


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
thomas@kpnibelgium.com

Ontmoet Thomas en maak een afspraak

Koen De Witte

Mede-oprichter kPNIBelgium & kPNI Huis. kPNI / Orthomoleculaire therapie / Osteopathie / EAV testen / Acupunctuur


✆ kPNI Huis Melle en Gullegem: +32 (0)56 22 88 38
✆ kPNI Huis Sluis: +31 (0)11 74 21 017
koen@kpnibelgium.com

Ontmoet Koen en maak een afspraak

Laura Bekaert

kPNI (i.o.) / Orthomoleculaire therapie / Manuele neurotherapie / Kinesitherapie


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
laura@kpnibelgium.com

Ontmoet Laura en maak een afspraak

Sofie Dobbelaere

Osteopathie/ Osteopathie bij baby’s / Orthomoleculaire therapie (i.o.)


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
✆ kPNI Huis Sluis: +31 (0) 11 74 21 017
sofie@kpnibelgium.com

Ontmoet Sofie en maak een afspraak

Nienke Harmelink

Osteopathie / Osteopathie bij zwangere vrouwen, baby’s en kinderen / Orthomoleculaire therapie (i.o.)


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
✆ kPNI Huis Sluis: +31 (0) 11 74 21 017
nienke@kpnibelgium.com

Ontmoet Nienke en maak een afspraak

Michel Van Oosten

kPNI / Psychotherapie


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
✆ kPNI Huis Sluis: +31 (0) 11 74 21 017
michel@kpnibelgium.com

Ontmoet Michel en maak een afspraak

Florence Vanneste

Voeding & Diëtetiek Expert/ Orthomoleculaire voeding & Diëtetiek / kPNI (i.o)


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22
florence@kpnibelgium.com

Ontmoet Florence en maak een afspraak

Siebe Hannosset

Health & Lifestyle Coach


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22 siebe@kpnibelgium.com

Ontmoet Siebe en maak een afspraak

Eva Fierens

Neuro-spiereducatie trainer


✆ kPNI Huis Melle: +32 (0) 9 225 50 22 eva@kpnibelgium.com

Ontmoet Eva en maak een afspraak

Vincent Oplinius

Orthomoleculair therapeut volgens de kPNI(io)


✆ kPNI Huis Gullegem: +32 (0)56 22 88 38
vincent@kpnibelgium.com

Ontmoet Vincent en maak een afspraak
Maak een afspraak